Publisert

Uten loven er ikke evangeliet relevant Er det ikke nok å bare forkynne evangeliet?Magnus Persson var en av talerne på foross-samlingen 2018 og under kan du se og høre et utdrag av talen fra åpningsmøtet.

Se også noen av de andre utdragene:

Kunnskap er ikke Guds kraft til frelse

Ikke gjør barna til din avgud!

Hvordan Gud søkte meg

Selv sekulære er religiøse!

Svar selv om ingen spør etter en nådig Gud

Bibelens relevans for vår tids rettferdighet

Klikk her for undervisning og utdrag fra Joel Biermanns (US) undervisning, den andre hovedtaleren på samlingen. 

Magnus startet menigheten United i Malmö, Sverige, for 20 år siden, men har trukket seg tilbake som pastor for menigheten vinteren 2019. Han har nå en halv stilling i EFS som inspirator og koordinator.

Se lenke til hele talen eller hør den i foross-podden under.

 

 

 

 

 


 

Relatert